Обладнання

Вибір та комплектація технічних засобів для АСУ ТП виконується згідно з технологічними та метрологічними вимогами конкретного підприємства і об'єкта управління. При цьому особлива увага приділяється якості виробу, його надійності та ціні, а також побажанням Замовника, орієнтацією його підприємства на технічні засоби певних виробників.

Ми підтримуємо гарантійні зобов'язання фірм-виробників технічних засобів на вироби, що входять в поставку АСУ ТП або поставляються за замовленням. Компанія має парк резервних технічних засобів, що дозволяють швидко провести заміну зіпсованих елементів системи. Відділ комплектації ТОВ «Саутком» готовий підібрати і поставити для Вас первинні перетворювачі, виконавчі механізми та інші технічні засоби АСУ ТП, за окремим замовленням.

Програмно-технічні комплекси
Наші замовники мають можливість вибору складових програмно-технічних комплексів (ПТК) від виробників з ряду абсолютних світових брендів.

 

       Фірма Schneider Electric - це міжнародний концерн, який об'єднав провідних виробників засобів автоматизації США, Франції та Німеччини і є одним з лідерів у сфері засобів промислової автоматизації. Schneider пропонує широкий спектр складових ПТК: промислових контролерів, SCADA-системи, панелі оператора, компоненти промислових комп'ютерних мереж...
Читати далі
 
Виробники, продукція яких перекриває весь спектр вимірювань

Група компаній Endress + Hauser є світовим лідером в області вимірювальної апаратури, послуг і рішень для розробки технологічних процесів. Технологія промислових вимірювань є вирішальним фактором при досягненні стабільної якості продукції, оптимізації технологічних процесів, безпеки та захисту навколишнього середовища. Endress + Hauser фактично покриває всі галузі вимірювань, які відносяться до технологічних процесів, від сенсорів до закінчених системних рішень, що включають: рівень, витрату, аналіз води, тиск і диференціальний тиск, температуру, збір і реєстрацію даних, зв'язок, мережі зв'язку.

Читати далі
 
Вимірювання тиску і різниці тисків, перетворювачі рівня гідростатичні

Номенклатура продукції польської компанії APLISENS практично повністю перекриває потреби у вимірюванні зазначених параметрів. Технічні характеристики продукції APLISENS, порівняно висока надійність і прийнятна ціна, співпраця з цим виробником на протязі декількох років визначила переважну комплектацію наших АСУ ТП приладами саме цієї компанії, як в Україні, так і в інших країнах СНД.

Читати далі
 
Перетворювачі рівня ємнісні, ультразвукові

Розширення Євросоюзу призвело до появи на міжнародному ринку нових виробників сучасних технічних засобів контролю технологічних процесів у промисловості. Одним з таких є чеська компанія DINEL, продукцію якої ми використовуємо для вимірювання рівня рідини і сипучих матеріалів в ємностях і технологічному обладнанні.

Читати далі
 
Вимірювання об'ємної витрати рідини

Добре зарекомендували себе на ринку стран СНД електромагнітні витратоміри естонської фірми ASWEGA. З точки зору показника «ціна-якість», вони повністю відповідають сегменту ринку електромагнітних витратомірів, з класом точності 0,5, при достаточной функциональности и простоте программирования. Наличие русифицированного интерфейса дает дополнительные преимущества этим изделиям.

Читати далі
 
Вимірювання температури

Спеціалістам добре відомі термоперетворювачі компаній ТЭРА (Україна) та ТЕРМОАВТОМАТИКА (РФ), які здійснюють, в наших системах, 90% вимірювання температури в різноманітних середовищах.

Читати далі
 
Вимірювання рН

Прилади для вимірювання рН розчинів.

Читати далі
 


ТОВ "CAУТКОМ"