• 02121, Україна, м. Київ,
  • вул. Колекторна, 24/26

РІШЕННЯ ДЛЯ ІНШИХ ГАЛУЗЕЙ ТА ПОСЛУГИ : ПОСТАЧАННЯ ОБЛАДНАННЯ АСУТП

Маючи багаторічний досвід у проектуванні та впровадженні проектів АСУ ТП, фахівці компанії «Саутком» виконають підбір обладнання для Вас, з урахуванням технологічних вимог Вашого підприємства і об’єкта управління. При необхідності надаємо додатковий сервіс: розробка проектного рішення, послуги з шеф-монтажу поставленого обладнання або безпосередньо монтаж обладнання, налагодження поставленого обладнання. Іншими словами, купуючи у нас – Ви отримаєте повний комплекс послуг із супроводу поставки і технічної підтримки.

 

Партнерські відносини з всесвітньо визнаними лідерами в області виробництва обладнання для АСУ ТП і електропостачання такими як Schneider Electric, Siemens, ABB, дозволять нам зробити по-справжньому цікаві для Вас цінові пропозиції.

 

Однією з послуг, яку надає компанія «Саутком», є комплексне постачання устаткування АСУ ТП. Вам не доведеться розриватися на частини працюючи з декількома постачальниками – Ви отримаєте все необхідне обладнання з одних рук і за доступними цінами. При цьому Вам не доведеться витрачати час і ресурси на підбір обладнання, опцій до нього і всіляких монтажних матеріалів. При підборі обладнання завжди особлива увага приділяється якості виробу, його надійності, вартості, а також побажанням Клієнта, орієнтацією Вашого підприємства на технічні засоби певних виробників. Крім цього Ви отримаєте грамотну технічну консультацію.

 

Ми підтримуємо гарантійні зобов’язання фірм-виробників технічних засобів на постачаєме обладнання. Компанія має склад резервних технічних засобів, що дозволяє швидко провести заміну елементів системи, що вийшли з ладу. Відділ комплектації ТОВ «Саутком» готовий підібрати і поставити для Вас первинні перетворювачі, виконавчі механізми та інші технічні засоби АСУ ТП по окремому замовленню.

 

Не втрачайте часу! Звертайтеся до нас! Будемо раді співпраці!