• 02121, Україна, м. Київ,
  • вул. Колекторна, 24/26

ПАРТНЕРИ


Сучасні рішення, побудовані з використанням високонадійного сучасного обладнання для автоматизації виробничих процесів: програмовані логічні контролери, графічні панелі оператора, комунікаційні промислові мережі і системи візуалізації SCADA, пуско-захисна апаратура, промислові датчики, шафи управління.


Сертифікат партнерства


Концерн Siemens пропонує широкий спектр обладнання для промисловості, енергетики, транспорту, медицини, автоматизації будівель і міської інфраструктури.


Сертифікат партнерства


АББ - лідер в області технологій для електроенергетики та автоматизації. Технології ABB дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи негативний вплив на навколишнє середовище.


Сертифікат партнерства


Компанія SMS-TORK виробляє і поставляє: пневматичні та електричні приводи, запірно-регулюючу арматуру, пневматичні і електричні клапани.

Починаючи з 1985 року продукція під маркою "TORK" поставляється на ринки США, Данії, Чехії, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Болгарії, України, Росії, Марокко, Єгипет, Іран, Ізраїль, Малайзія, Нова Зеландія, Пакистан, Тайвань і ін.


Сертифікат партнерства


Wonderware - світовий лідер ринку програмних рішень для управління операціями в режимі реального часу. Wonderware є підрозділом компанії Schneider Electric - провідного постачальника систем автоматизації і інформаційних технологій.


Сертифікат партнерства