Партнери

ПАРТНЕРИ


   Сучасні рішення, побудовані
з використанням високонадійного сучасного обладнання для автоматизації виробничих процесів: програмовані логічні контролери, графічні панелі оператора, комунікаційні промислові мережі і системи візуалізації SCADA; пускозахазиснопромислові датчики, шафи управління...

 


     Компанія "Теплоком" спеціалізується на вконанні інженерних робіт з модернізації підприємств харчової промисловості: обстеження підприємства, розробка передпроектних рішень, техніко-економічне обгрунтування проекту, розробка конструкторської та проектної документації, будівельні і монтажні роботи.

 


     АББ-лідер в галузі технологій для електроенергетики та автоматизації. Технології, створені Групою, дозволяють промисловим підприємствам та енергетичним компаніям підвищувати свою продуктивність, знижуючи негативний вплив на навколишнє середовище.


     SMS Sanayi Malzemeleri Üretim ve Satışı Ltd.Şti промислові регулюючі клапани під власною зареєстрованою і добре відомою торговою маркою "TORK". Починаючи з 1985 року продукція під маркою "TORK" поставляється як на внутрішній ринок, так і на міжнародні ринки таких країн як: США, Данії, Чехії, Німеччини, Іспанії, Португалії, Італії, Болгарії, України, Росії, Марокко, Єгипет, Іран , Ізраїль, Малайзія, Нова Зеландія, Пакистан, Тайвань і т. д. Філософія компанії спрямована на «Тотальний контроль якості». Продукція виготовляється на верстатах з ЧПК. Компанія була удостоєна різних сертифікатів якості. Також компанія SMS виробляє і поставляє: пневматичні та електричні приводи; запірно-регулюючу арматуру (заслінки типу «Батрефляй», кульові крани) та аксесуари до них; (блоки кінцевих вимикачів, електромагнітні клапана, поворотні позиціонери); всілякі пневматичні та електричні клапана.

 

 

ТОВ "CAУТКОМ"